tadilat

Tadilat Hizmetlerimiz

Zamanla yıpranmış zeminler, boyası dökülmüş duvarlar, çalışmayan tesisatlar için en doğru karar işin uzmanından tadilat hizmeti almaktır. Toplum Yapı sizlere tadilat ihtiyaçlarınızı tek noktada karşılama imkanı sunmaktadır.

Darıca, Gebze, Tuzla, Pendik, Kartal dayız.

Darıca tadilat, Gebze tadilat, Tuzla tadilat, Pendik tadilat ve Kartal tadilat ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

Su Tesisatı Tadilatı

Ülkemizdeki kireçli suyun evlerdeki su tesisatlarına verdikleri zararların yanında, su basınçlarındaki değişimler, kalitesiz su tesisat boruları, muslukları zamanla bozulmaktadır. Toplum Yapı profesyonel su tesisat ustaları ve 1. kalite malzemeleri ile tüm bu sorunları tek elden ve en kısa sürede gidermektedir. Su tesisat borularının tadilatı, muslukların tadilatı ve diğer su tesisatı ile ilgili tüm tadilatlar için bize ulaşın.

Elektrik Tesisatı Tadilatı

Evlerdeki yangınların %80′ i elektrik tesisatlarından kaynaklanmaktadır. Eskimiş elektrik kabloları aşırı kullanımlarda ısınmakta ve spark yaparak elektrik kıvılcımına neden olmaktadırlar. Bu nedenle elektrik tesisatının gözden geçirilmesi ve gerekiyor ise tadilatının yapılması her zaman önleyici bir çözüm olacaktır.

Bizler Toplum Yapı olarak elektrik tesisatı tadilatının yanında sıfırdan anahtar teslim elektrik tesisatı kurulumlarını da yapmaktayız. Her türlü elektrik tesisatı tadilatı için bize ulaşın.

Zemin ve Duvar Tadilatı

Yıpranmış zeminlerin, su almış parkelerin değişimi ve tadilatı alanında uzman çalışanlarımız tarafından itina ile yapılmaktadır. Her çeşit parke renk ve deseni ile ek parke döşemesi veya değişimini yapabilecek stok ve malzeme bulundurmaktayız.

Bunun yanında duvarlardaki boya tadilatı da yine tarafımızca yapılmaktadır. Dökülen duvarları yeninden sıvıyor ve boyuyoruz. Geniş renk seçeneği, su bazlı, plastik boya, antibakteriyel boyalar ile duvarların tadilatı tamamlanmaktadır.

Projelerimiz