boya markaları

Boya Çeşitleri

İhtiyaç duyduğunuz tüm boya marka ve çeşitleri ile Darıca, Gebze, Tuzla, Kartal, Maltepe de hizmetinizdeyiz. Su bazlı boya, plastik boya, ipeksi boya, iç ve dış cephe boyaları ile yağlı boya çeşitlerinin toptan ve perakende satışlarını yapmaktayız.

Uygun Fiyat Yüksek Kalite Boyalar

Darıca toptan boya satış hizmetimizden yararlanmanız için sizi mağazamıza bekliyoruz. İnşaat sektörünün parlayan yıldızı Darıca her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Konut satışının yoğun olduğu, inşaat ve tadilatın sürekli arttığı ilçemizde ev ve ofislerin ihtiyacı olan tüm boya çeşitlerinin tedariki tarafımızca yapılmaktadır. Ücretsiz nakliye ve taşıma ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan bizler, stok sorunu yaşamadan boya satışımız ile.

Toplum Yapı başta DYO olmak üzere hemen hemen tüm boya markalarının satış ve hizmetini vermektedir.

Boya Türlerimiz

  • DYO Plastik Boya
  • DYO Yağlı Boya
  • DYO Subazlı Boya
  • DYO İpeksi Boya
  • DYO Dış ve İç Cephe Boyası

Gebze Toptan Boya Satışı

Gebze toptan boya satış ile Gebze ve çevre bölgelere toptan boya satış hizmetimiz mevcuttur. Uygun fiyat yüksek kalite boya ürünlerimiz için sizleri mağazamıza bekliyoruz. Gebze ve Gebze  köylerine ücretsiz nakliye hizmetimiz ile taşıma konularınızı dert etmeyeceğiniz bir hizmet kalitesi sunmaktayız. 20dk lık mesafede bulunan Toplum Yapı Gebze’ de özellikle ofislerin arttığı bu dönemde ihtiyaç duyduğunuz iç ve dış cephe boya tedarikini yapmaktadır.

Projelerimiz