31.01
2021
darıca boyacı

Darıca Boyacı

Darıca Boyacı

Güzel Darıca’ nın evlerini boyamak için Darıca boyacı hizmetimiz ile birinci kalite boya ve tecrübeli boya ustaları ile hizmet vermekteyiz.

Boya bir sanattır. Sanatçıların elinde harika eserlere dönüşür. Evinizin boyanması da bu sanatın yaşam alanına uygulanmasından başka bir şey değildir. İçerisinde 7/24 yaşayacağımız, çocuklarımızı büyüteceğimiz, ailelerle vakit geçireceğimiz bir evin boyası önemlidir. Toplum Yapı Darıca Boyacı hizmeti ile bu önemi kavrayan insanların boya konusundaki titizliği ve hassasiyetini göz önüne alarak boya hizmeti verilmelidir.

darıca boyacı

DARICA BOYA HİZMETİ

Boyanın Ustasından

DYO, FAWORI, CASATI, FİLLİ BOYA  markaları başta olmak üzere, geniş ürün yelpazesi ve renk çeşitlerimiz ile size uygun bir boya mutlaka bizde var.

Darıca Boyacı Hizmetlerimiz

Darıca boya hizmetlerimiz, ev dış ve iç cephe boyası, bina dış ve iç cephe boyası, tavan boyası gibi boya konusunda her türlü hizmeti vermekteyiz. Kullandığımız boya markası çoğunlukla DYO‘ dur. Yılların tecrübesine sahip bu boyanın özellikle küf ve neme karşı antibakteriyel özellikleri çok etkin ve kullanışlıdır. Bayisi olduğumuz boya markalarının yanında sizlerin de seçeceği boyaları teslim alıyor ve istediğiniz alana uzman boyacılarımız ile uyguluyoruz.

boya markaları

BOYA NASIL YAPILIR?

Darıca’ da duvar ve cephe boyama konusunda maalesef çok fazla merdiven altı firma bulunmaktadır. Bunların çoğu da herhangi bir işyeri olmayan, kendi ekmeğinin peşinde koşan tek başına boyacılardan oluşmaktadır. Bu boyacılar piyasa fiyatlarının altında boya yapmaktalar ancak boya kalitesi ve işçilik paralel olarak düşmektedir.

Boya yapmadan önce ilk işimiz boya yapılacak alanın tüm eşyalardan arındırılmasıdır. Taşınabilenler taşınır, taşınamayacakların üzeri güzel naylon poşetler ile kapatılır. Daha sonra yerler nemli bir paspas ile silinir. Böylece yere damlayan boya çok rahatlıkla temizlenebilir. Sonraki aşamada, boya yapılacak alan fırça ve kuru bezle silinerek boyamadan önce tüm toz ve pürüzlerden kurtulmak gerekir. Bazı durumlarda eğer çok pürüzlü bir yüzey ise ince zımpara ile zımparalanması gerekir. Tüm bu işlemlerden sonra hazırlanan boya yüzeye uygulanır.

Bizler Toplum Yapı olarak duvar ve cephe boyama konusunu ciddiye almaktayız. Özellikle denize yakın ilçemiz Darıca’ da malesef küf ve nemli duvarlar herkesin sorunu olmuş durumdadır. Bu nedenle doğru ev için doğru boyayı seçmek çok önemlidir.

boya nasıl yapılır

Leave your comment

Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.
Please enter comment.